ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-02-09


Spotkanie noworoczno-integracyjne z okazji Dnia Babci i Dziadka w Woli Przemykowskiej

W niedzielę 1 lutego 2015 roku w Domu Ludowym w Woli Przemykowskiej zorganizowano spotkanie noworoczno-integracyjne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na spotkanie zaproszono Seniorów z całej miejscowości. Wszystkich zgromadzonych gości powitała Pani dyrektor Iwona Kalisz-Drewko, składając serdeczne życzenia noworoczne oraz zapraszając na dwuczęściowy program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły.
 
W pierwszej części uroczystości wystąpił zespół folklorystyczny działający przy szkole pod kierunkiem Pani Krystyny Szczepanek i Pana Pawła Marka.
 
 

 
 

 
 
 
 
Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Gminy Pan Kazimierz Tyrcha, który złożył przybyłym na uroczystość seniorom życzenia zdrowia i zadowolenia z wnuków.
 
Kolejnym punktem uroczystości był występ dzieci z klas IV-VI przygotowany pod kierunkiem ks. Andrzeja Mirka.
 
 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
Wszystkie występy zostały zwieńczone gromkimi brawami. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na obiad oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Babskich Inicjatyw z Woli Przemykowskiej. Wszyscy goście otrzymali również przygotowany własnoręcznie przez najmłodszych uczniów szkoły upominek w postaci kwiatka.
 
 
 
 
 Źródło
/PSP Wola Przemykowska/<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019