ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-02-04


Strzelce Wielkie. Dzień Babci i Dziadka pełen uśmiechów, wzruszeń i radości - relacja filmowa

Dzień Babci i Dzień Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków oraz Seniorów ze Strzelec Wielkich na uroczystość z okazji ich Święta jest już tradycją na stałe wpisaną w kalendarz szkoły. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Tegoroczne Obchody Dnia Babci i Dziadka miały miejsce 29 stycznia 2015r i rozpoczęły się Mszą Świętą sprawowaną przez ks. Bogdana Trzópka w kościele parafialnym. Następnie Seniorzy udali się do Domu Ludowego, gdzie licznie przybyłych gości powitała pani dyrektor Dorota Jaszczowska oraz złożyła wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta, przypominając o tak istotnej roli Babci i Dziadka w domu rodzinnym.


 
Uczniowie pod kierunkiem pań Danuty Laski, Lucyny Łaptas, Janiny Strózik i pana Michała Pastucha z wielkim wdziękiem zaprezentowali bogaty program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki, Jasełka, występ grupy kolędniczej i zespołu folklorystycznego „Mali Strzelicanie”.

Następnie Seniorzy zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców. Spotkanie umilały także teledyski kapeli ludowej „Pastuszkowe Granie” oraz piosenki biesiadne śpiewane wspólnie z panem Michałem Pastuchem.

 

 
  Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim Seniorom
za tak liczne przybycie na uroczystość i już dziś zapraszają wszystkich za rok.

 >> Zapraszamy do galerii zdjęć <<

 

Źródło
/PSP Strzelce Wielkie/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019