ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-02-03


Pierwsza rocznica działalności Klubu Malucha

W piątkowe popołudnie 30 stycznia 2015 r. odbyły się kolejne zajęcia Klubu Spotkań Malucha. Tym razem jednak miały one wyjątkowy charakter. Pod koniec miesiąca minęła bowiem pierwsza rocznica powstania Klubu. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło maluchy oraz ich rodziców na sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej już o godz. 15:00.

Spotkanie rozpoczęło krótkie wystąpienie Pani Grażyny Tylki, która wspominała wyjątkowe wydarzenia organizowane podczas zajęć, spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz chwile, które zapadły w pamięci najmłodszych. Następnie Pan Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej podziękował dzieciom za liczne przybycie oraz udział w zajęciach podczas minionych miesięcy.  

 

Po krótkich przemowach najmłodsi członkowie Klubu zdmuchnęły świeczki na specjalnie na tę okazję przygotowanym torcie. Następnie dzieci wraz z rodzicami usiedli przy wspólnym poczęstunku. Po części oficjalnej nastąpiła chwila dla dzieciaków. Głośna muzyka, wspólne tańce oraz dzikie szaleństwo towarzyszyło maluchom do godzin wieczornych. Dodatkową atrakcją były balony, które dzięki animatorom przybierały kształty różnych zwierząt i bajkowych postaci.
  

     


Klub Spotkań Malucha rozpoczął swoją działalność w styczniu 2014 r. z inicjatywy pracowników świetlicy oraz Centrum Kształcenia Grażyny Tylki oraz Elżbiety Solak. W ciągu kilku miesięcy aktywności gościliśmy artystę malarza Pana Krzysztofa Wolszę, Panią pedagog Monikę Piwowarczyk, Panią psycholog Magdalenę Kuśnierz,  funkcjonariuszy policji Adriannę Górowską oraz Arkadiusza Cabaka. Byliśmy z wizytą w OSP Szczurowa oraz  wspólnie uczestniczyliśmy w akcji ,,Szczurowa czyta dzieciom”. Dodatkowo opiekunowie zajęć w miesiącach od czerwca do lipca 2014 r. ukończyli szkolenie, które nadało im tytuł animatora zabaw.


>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<


Serdecznie dziękujemy dzieciom, które regularnie uczęszczają na zajęcia i w każde piątkowe popołudnie przychodzą z uśmiechem na twarzy i głową pełną ciekawych pomysłów.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej Panu Grzegorzowi Zarychowi, który od początku wspierał nowo powstałą inicjatywę.

Dziękujemy Urzędowi Gminy Szczurowa w tym Pani Halinie Łoboda za wsparcie oraz  pomoc w tworzeniu i usprawnianiu działalności Klubu Spotkań Malucha.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Piedel za podarowanie dzieciom hurtowej ilości słodkości. Dzięki podarunkowi każdego zajęcia obfitują w słodką przyjemność.


Dziękujemy również sponsorom:

„EUROSklep” Mariusz Wojnicki w Szczurowej,
Firmie „Partner” J. Piotrowski, R. Hebal
,,Lobo” Mariusz Pająk
Spółdzielni Produkcyjno – Handlowej w Szczurowej
FH Habura Kazimiera Franciszek Daniel Artur Habura S.C.
"Ram" Sp. J. Firma Handlowa Stacja Paliw A. Rosa M. RosaŹródło
/GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019