ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-01-07


Zakończono prace przy izolacji fundamentów i osuszeniu niskiego parteru budynku Centrum Kultury w Szczurowej

W budynku Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zakończyły się prowadzone przez Gminę prace związane z wykonaniem izolacji, zabezpieczeniem fundamentów oraz remontem niskiego parteru.

 

 
Zakres wykonanych prac dotyczył robót związanych z zabezpieczeniem przeciw wilgoci, hydrofobizacji fundamentów oraz ich ociepleniu, remontem i wymianą drenażu zewnętrznego, zabezpieczeniem pomieszczeń piwnic od wewnątrz przeponą z iniekcji niskociśnieniowej oraz wykonaniu wewnętrznej powłoki hydroizolacyjnej na posadzkach i ścianach wraz z tynkiem renowacyjnym. Ponadto ułożone zostały płytki na posadzkach oraz wymienione drzwi na aluminiowe. Wymieniono studzienki kanalizacji deszczowej od strony zachodniej, wykonano odwodnienie liniowe od strony wschodniej budynku oraz roboty demontażowe i remontowe.

 


 
 


 


Środki na ten cel w wysokości 312 tysięcy złotych pozyskała Gmina Szczurowa z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Źródło /UG Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019