ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2014-09-19


Wakacyjna akademia rozmaitości z biblioteką w Uściu Solnym

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym była organizatorem spotkań podczas tegorocznych wakacji. Działaniami zostały objęte wszystkie chętne dzieci i młodzież z naszej miejscowości, które wakacje spędzały w domu i nie miały możliwości wyjazdu.

W zajęciach uczestniczyły dzieci w różnym przedziale wiekowym uczęszczając na cykl zajęć plastycznych w trakcie, których doskonaliły technikę malowania na szkle, tworzyły piękne kolorowe prace w trójwymiarze, dzieliły się wakacyjnymi wspomnieniami. Zorganizowany został konkurs plastyczny „Z wakacyjną nutką wspomnień – barwy lata zatrzymane na szkle”, podczas, którego najładniejsze prace zostały nagrodzone. Dzieci brały udział w wakacyjnym spotkaniu z „RDN Małopolska – Radio dobrze nastawione na lato” w Szczurowej, gdzie miały możliwość udziału w warsztatach dziennikarskich co było nie lada wyzwaniem i na długo pozostanie w ich pamięci. Elementem kończącym naszą wakacyjną swawolę było ognisko, podczas którego odbywały się konkursy i zabawy na świeżym powietrzu. Wspólne spotkania w Bibliotece stają się zatem dla dzieci okazją do integracji w grupie, służą wspólnej wymianie  zdań i pomysłów. Dają  możliwość łączenia wiedzy z zabawą, a co za tym idzie zdobywania nowych doświadczeń. Za pomoc w sfinansowaniu przedsięwzięcia dziękuję Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczurowej.

 

 

Źródło /tekst i zdjęcia: Sylwia Gadowska/
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019