ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2014-09-16


Strażackie pożegnanie lata w Kwikowie

W ostatnią sobotę wakacji na placu przy remizie OSP w Kwikowie odbyło się Strażackie Pożegnanie Lata. Impreza miała na celu między innymi popularyzacje wśród najmłodszych trudnej sztuki pożarniczej.
 

 
Najmłodsi adepci pożarnictwa uczestnicząc w turnieju mogli sami przekonać się jak ciężką jest prace strażaka. Cały poniesiony trud został nagrodzony pamiątkowymi dyplomami i słodyczami a najlepsi w poszczególnych grupach dodatkowo otrzymali drobne upominki.Następnie wszyscy mogli zobaczyć prawdziwą akcje ratunkową przeprowadzoną przez druhów z OSP Zaborów. Dramaturgi dodał fakt iż w prawdziwym samochodzie "uwięziony" był młody mężczyzna który odpowiednio ucharakteryzowany wyglądał na rannego.Jak Strażackie Pożegnanie Lata to oprócz pokazów i turniejów pożarniczych także dobra zabawa, zarówno dla tych najmłodszych jak i dla starszych. Reflex Dance - zaprzyjaźniony z naszą jednostką zespół muzyczny bawił dzieci muzyką uwielbianą przez nich .a później  zmieniając repertuar bawił starszych. Przy tak uroczej muzyce wieczór upływał w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy bawiliśmy się do późnych godzin nocnych.


Dziękujemy wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wspólnie z nami żegnali tegoroczne lato. Dziękujemy naszym sponsorom i patronom a w szczególności Gminie Szczurowa ,GCKCiS w Szczurowej i OSP Zaborów. Mam nadzieję, iż w przyszłym roku ponownie spotkamy się na podobnej imprezie, która na stałe zagości w kalendarzu imprez w Kwikowie.


>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<


Źródło
Prezes OSP Kwików
dh Rafał Pochroń
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019