ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2014-08-20


Wakacje ze świetlicą w Zaborowie

W okresie 4-14 sierpnia 2014 roku 25 dzieci z Zaborowa uczestniczyły w półkolonii na świetlicy przy Filii Biblioteki w Zaborowie, prowadzonej przez Panią Jolantę Czachor. Zajęcia odbywały się codziennie od godziny 10-16. Dzieci miały zapewnione wiele atrakcji tj. gry i zabawy na boisku sportowym, zabawy z chustą animacyjną, zajęcia biblioteczne „Spotkanie z książką”, zajęcia artystyczne, wyjazd na basen do Jadownik Mokrych itp. Ważnym wydarzeniem wakacyjnej przygody było uczestnictwo w Rodzinnym Festynie Sportowym połączonym z Tour de Pologne w Szczurowej. Niezapomnianym przeżyciem był również wyjazd do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, gdzie dzieci mogły przenieść się w świat wyobraźni i bajek. Na zakończenie spotkań miało odbyć się ognisko integracyjne lecz plany pokrzyżowała nam deszczowa pogoda. Fakt ten nie zepsuł nam jednak humorów i pożegnanie ze świetlicą odbyło się w Sali Domu Ludowego w Zaborowie. Przy wspólnej zabawie, tańcach, konkurencjach sportowych i małym „co nie co” zakończyliśmy naszą wakacyjną przygodę.


Poprzez uczestnictwo w zajęciach świetlicowo-bibliotecznych dzieci miło, aktywnie i twórczo spędziły wolny czas. Wszystkie te przedsięwzięcia były możliwe do zorganizowania i przeprowadzenia dzięki pomocy finansowej otrzymanej od Urzędu Gminy Szczurowa, Koła Gospodyń Wiejskich w Zaborowie oraz Sołectwa wsi Zaborów.


Źródło
Oprac. Dominika Łucarz
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019