ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2014-03-14


Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Kwikowie

9 marca 2014r. w Domu Strażaka w Kwikowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły licznie przybyłe Panie oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Szczurowa – Pan Marian Zalewski, sołtys wsi – Pan Józef Wolsza, pracownik Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej Pani Alina Banach oraz prezes OSP Kwików – Pan Rafał Pochroń. Pan Wójt złożył wszystkim Paniom życzenia zdrowia, radości i aby uśmiech codziennie gościł na ich twarzach. 
Życzenia dla Kwikowianek przekazał również pan sołtys. Pani Alina Banach – pracownik GCKCziS w Szczurowej przedstawiła Paniom z KGW Kwików możliwości i korzyści wynikające z założenia stowarzyszenia oraz zachęciła do rozważenia tej propozycji.
 
Organizatorami spotkania było nowo powstałe Koło Gospodyń Wiejskich. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze przy suto zastawionym stole.


>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<

 

Źródło /Przewodnicząca KGW Kwików Anna Łucarz/
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019