ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-12-05


,,Podróż w krainę baśni’’ konkurs czytelniczy w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym

W dniu 30.XI.2013r. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym zorganizowany został konkurs czytelniczy ,, Podróż w krainę baśni .’’


 


 


Spotkanie miało na celu rozbudzić zainteresowania czytelnicze wśród dzieci, kształtować umiejętności wykorzystania tekstu literackiego do nauki i zabawy, a także zmobilizować do zdobywania wiedzy o literaturze. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością baśni H. Ch. Andersena, braci Grimm, Charlesa Perrault. Dzieci miały za zadanie dokonać poprawy tytułów baśni, w które wkradł się błąd, odpowiedzieć na szereg szczegółowych pytań i zagadek dotyczących omawianych utworów, w swobodnej dyskusji wypowiadały się także na temat roli baśni i  przekazu z niej płynącego.

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczurowej i Nadwiślańską Grupę Działania EO CENOMA.

 

Źródło /Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym/
Sylwia Gadowska 
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019