ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-11-28


Wróżby w świetlicy sezonowej w Dąbrówce Morskiej

Dnia 23 listopada 2013 r. opiekun świetlicy środowiskowej Justyna Górak zorganizowała zabawę Andrzejkową dla dzieci odwiedzających placówkę. W tym dniu maluchy mogły nie tylko poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta, ale także wspólnie sobie powróżyć. Zabawa przy muzyce rozpoczęła się w magicznym nastroju. Zabawy przygotowane przez Panią Justynę wciągnęły uczestników bez reszty, a lanie wosku wywołało mnóstwo uśmiechu. ,,Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wspólna zabawa minęła wszystkim miło i bardzo szybko.
 


 


Dzieci mogły się przekonać, że tradycyjne „Andrzejki” to przede wszystkim dobra zabawa, której w tym dniu nie zabrakło. Uczestnicy zakończyli wieczór z uśmiechem i pamiątkami w postaci figurek woskowych. Wyjątkowość wydarzenia podnosił fakt, iż była to jedna z pierwszych zabaw tanecznych w organizowanych w nowo wybudowanej świetlicy.

 


 


 


 

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019