ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-11-04


Trwa przebudowa poddasza budynku Gminnego Centrum Kultury w Szczurowej

 

W centrum Szczurowej można zobaczyć efekty prowadzonych prac w związku z trwającą przebudową poddasza, wymianą konstrukcji dachowej i wykonaniem nowego pokrycia dachowego w budynku Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu. Obecny stan techniczny konstrukcji dachowej wybudowanego po drugiej wojnie światowej budynku zagrażał bezpieczeństwu, dlatego konieczna stała się jego przebudowa. Pieniądze na ten cel pochodzą z budżetu Gminy Szczurowa oraz dotacji pozyskanej z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowegow ramach działania „Rozwój infrastruktury kultury”, priorytet "Infrastruktura domów kultury”. Nowe pomieszczenia użytkowe, które powstaną na poddaszu obiektu zostaną przeznaczone pod działalność kulturalną i edukacyjną.


 


 


 


 

 

 Źródło /GCKCziS Szczurowa/

 
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019