ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-10-28


Bal Przebierańców dla najmłodszych ,,BARWNA JESIEŃ”

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zaprasza wszystkie dzieci w wieku 2-9 lat na Bal Przebierańców organizowanym pod hasłem ,,BARWNA JESIEŃ” który odbędzie się 16 listopada o godz: 14:00 na hali sportowej w Szczurowej.

Zabawa będzie prowadzona pod okiem instruktorów GCKCziS, Stowarzyszenia Aktywator oraz animatorki zabaw tanecznych. Na najmłodszych czekać będą wspólne tańce, zabawy ruchowe, malowanie twarzy, bańki mydlane, chusta oraz tunel animacyjny, suchy basen, a także duża dmuchana zjeżdżalnia. Dodatkową atrakcją będzie wspólne tworzenie graffiti.

Bal trwać będzie 4 godziny podczas których dzieci pobawią się w rytmach ulubionej muzyki oraz wykorzystają czas na wspólne zabawy. Na najmłodszych czekać będą napoje, kanapki, słodki poczęstunek oraz wata cukrowa. Cena biletu to trzy złote płatne przy wejściu w dniu imprezy.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !


Zapisy przyjmujemy w Centrum Kształcenia
mieszczącym się w budynku GCKCziS
lub pod numerem  tel.: 14 671 40 50
Zgłoszenia do 12 listopada 2013 r.

Regulamin imprezy
(plik do pobrania)
 


UWAGA !
Pragniemy zaznaczyć, iż początkowo stworzone wydarzenie pod nazwą ,,Halloween Party" nie miało na celu propagowania pogańskich tradycji oraz rozpowszechniania zagranicznych zwyczajów. Zabawę tworzymy tylko i wyłącznie z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej Gminy. Poprzez przygotowanie zabawy tanecznej oraz zorganizowanie szeregu zabaw i zapewnienie ciekawych atrakcji pragniemy umilić pociechom jesienne popołudnie.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019