ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-05-15


Szkolenia dla strażaków – ochotników z Gminy Szczurowa

 

 

 

 

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Górce od maja do października 2013 r. realizuje projekt ,,Ochotniczo, ale profesjonalnie. Szkolenie dla strażaków ochotników z Gminy Szczurowa”.

W realizacji działania weźmie udział 30 druhów wyłonionych w procesie rekrutacji trwającej od 08.05.2013 do 16.06.2013 r. Dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz partnerstwie Urzędu Gminy Szczurowa na przełomie pięciu miesięcy w ramach projektu zostaną przeprowadzone następujące szkolenia oraz warsztaty:
- szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy KPP,
- warsztaty udzielania wsparcia psychologicznego podczas akcji ratunkowych dla poszkodowanych i radzenia sobie ze stresem,
 - warsztaty z aspektów prawnych pracy strażaka ochotnika,
- szkolenie wyjazdowe na poligonie Szkoły Aspirantów w Krakowie,
- gminne manewry z udziałem wykwalifikowanych w projekcie strażaków,

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest ukończenie 18 roku życia oraz członkostwo w Ochotniczej Straży Pożarnej działającej na terenie Gminy Szczurowa. Szkolenie KPP zakończone zostanie egzaminem państwowym, z kolei podczas pozostałych warsztatów przeprowadzone zostaną testy pisemne podsumowujące zdobytą wiedzę. Manewry Gminne sfinalizuje egzamin praktyczny.  Dodatkowo w trakcie trwania projektu w budynku OSP w Górce przeprowadzona zostanie akcja honorowego krwiodawstwa.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie !

 

Źródło /CWEiS Górka/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019