ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-06-05


Święto Mam w Dołędze!

2 czerwca 2013roku, wszystkie mamy z Dołęgi świętowały Dzień Matki w Domu Ludowym w Dołędze. Bogaty program artystyczny, na tę okazję przygotowała Pani Ewa Czuj  bibliotekarka z Filii Bibliotecznej w Dołędze wraz z dziećmi i młodzieżą uczęszczającą na świetlicę. W pierwszej części przedstawienia przygotowano tańce i przyśpiewki ludowe przy akompaniamencie Pana Tomasz Majka.


 


 


 


 


 


 

 


 

Złożono życzenia wszystkim mamom, wręczono laurki, następnie druga część przedstawienia miała wesoły charakter, gdzie młodzież przygotowała skecze i kabarety.
 


 

Na uroczystość przybył Pan Marian Zalewski – Wójt Gminy Szczurowa, Pani Teresa Klamka z-ca dyrektora GCKCz i S w Szczurowej oraz Pan  Stanisław Gajda Sołtys wsi Dołęga.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania degustowali miejscowy smalec z chlebem, przygotowany przez młodych artystów.

 

Źródło /Gminna Publiczna Biblioteka - filia Dołęga/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019