ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-06-11


Piknik Rodzinny z okazji 20-lecia WFOŚiGW

Dnia 8 czerwca 2013 r. na krakowskich Błoniach odbył się Festiwal Recyklingu połączony z piknikiem rodzinnym organizowanym z okazji 20-lecia działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji. Gośćmi pikniku byli przedstawiciele gmin, powiatów, oraz innych instytucji, które w trakcie trwania festynu promowały swoje regiony oraz dotychczasowe działania na rzecz ochrony środowiska.


 


 


 

W programie imprezy znajdowały się występy artystyczne, pokazy mody ekologicznej, sprawności staży pożarnej, tresury psów służbowych, a także policyjnych antyterrorystów.
 


 


 


 


 


 


 


 


Ponadto dla dzieci przygotowano konkursy, malowanie twarzy i dmuchany plac zabaw. 


Mieszkańcy Krakowa mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań spirometrycznych. Jak co roku z okazji festiwalu odbyła się zbiórka surowców wtórnych. W trakcie wydarzenia pracownicy Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu promowali region Gminy Szczurowa. W godzinach wieczornych gościnnie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca ,,Pojawianie” z Pojawia.


 


Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Wrzesień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019