ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-05-10


Uroczystość upamietnienia 68-ej rocznicy Dnia Zwycięstwa

W czwartek, 9 maja pod pomnikiem ku czci ofiar I i II Wojny Światowej w Szczurowej odbyła się uroczystość obchodów Dnia Zwycięstwa z udziałem przedstawicieli Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, Zarządu Koła Gminnego w Szczurowej. Po odśpiewaniu hymnu Polski, przedstawiciele instytucji publicznych i zakładów pracy z terenu gminy oraz społeczność uczniowska i harcerze złożyli okolicznościowe wiązanki pod pomnikiem.

Po części oficjalnej odbyła się msza święta w szczurowskim kościele parafialnym w intencji poległych w czasie II Wojny Światowej, a następnie w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej publiczność uczestniczyła w akademii przygotowanej przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Szczurowej.

 

Źródło /UG Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019