ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-02-12


Spotkanie noworoczno integracyjne w Strzelcach Wielkich

4 lutego 2013r. bezpośrednio po Mszy Św. odprawionej w kościele parafialnym, wszyscy Seniorzy oraz Babcie i Dziadkowie uczniów PSP im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich, udali się do Domu Ludowego na uroczyste spotkanie z okazji swego święta. Zgromadzonych gości powitała dyrektor Dorota Jaszczowska, zapraszając na program artystyczny w wykonaniu uczniów oraz składając serdeczne życzenia noworoczne. Miłe słowa do Seniorów skierował także Wójt Gminy Szczurowa Marian Zalewski.

Po oficjalnym powitaniu i życzeniach, przed publicznością wystąpiły dzieci. Klasy II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami Danutą Laska i Lucyną Łaptas zaprosiły wszystkich na Jasełka. Oprawę muzyczną zapewnił Michał Pastuch, a piękne dekoracje Małgorzata Książek. Wszyscy byli zachwyceni talentem młodych aktorów i ich zaangażowaniem w odgrywane role, a  Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem zerkali na swoje wnuczęta ciesząc się ich sukcesami. Na zakończenie zatańczył zespół folklorystyczny „Mali Strzelicanie” prowadzony przez Michała Pastucha i Stanisława Gurgula.


 

Po wzruszeniach duchowych przyszła kolej na ucztę cielesną, którą dla wszystkich przygotowały Panie ze szkolnej Rady Rodziców.
 
Spotkanie noworoczne było także wspaniałą okazją do wspomnień, rozmów wspólnego śpiewania. Minęło  w miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy zebrani opuszczali salę uśmiechnięci, szczęśliwi i z nadzieją, że spotkają się za rok.

Społeczność szkolna dziękuje serdecznie wszystkim, którzy swą obecnością uświetnili to spotkanie.

 

Źródło /SP Strzelce Wielkie/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019