ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-01-16


Aktywne ferie w gminie Szczurowa

Już od 11 stycznia w naszej gminie trwają zajęcia w ramach aktywnych ferii zimowych. Każda ze świetlic sezonowych jak i całorocznych na terenie gminy w pierwszym tygodniu przeprowadzi mini turnieje w tenisie stołowym i bilardzie w trzech kategoriach: do lat 12, 13 – 18 i dorośli. Zwycięzcy będą reprezentować daną świetlicę w turniejach gminnych, które zostaną rozegrane w drugim tygodniu ferii w Szczurowej i Zaborowie.
Zapraszamy także do nowo otwartych świeżo po remoncie dwóch świetlic w Woli Przemykowskiej – Zamłynie i Woli Przemykowskiej – Natków.

Odnowiony budynek Wola Przemykowska-Zamłynie
 

Odnowiony budynek Wola Przemykowska-Natków
 

W pierwszym tygodniu ferii świetlice sezonowe czynne są dodatkowo od wtorku do czwartku. Dużo atrakcji czeka na dzieci ze Strzelec Wielkich. Dzięki pozyskanej dotacji przez Stowarzyszenie Ziemi Strzeleckiej ”Złoty Kłos”. Przy współpracy z GCK w ramach projektu zorganizowane zostanie spotkanie z osobami zajmującymi się tworzeniem poezji i wyrobami  wikliniarskimi. Będzie co cykl warsztatów dla dzieci mający na celu aktywowanie podopiecznych, kreowanie wyobraźni i poznawanie mieszkańców od strony artystycznej.

Aktywnie czyli zdrowo !
Zapraszamy młodzież i dorosłych na zajęcia aerobiku, które odbywają się w GCK w Szczurowej w każdy czwartek od 16:55 i w świetlicy w Uściu Solnym w każdy piątek od 18:30.
Od początku stycznia w każdy poniedziałek od 17:30 trwają kursy tańca nowoczesnego. Zajęcia przewidziane są dla przedszkolaków, dzieci z klas 1-3 i dorosłych, a prowadzone są przez szkołę tańca Thomas Dance.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019