ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2012-02-14


Uroczyste otwarcie Domu Ludowego w Woli Przemykowskiej

Mroźna, zimowa niedziela 5 lutego 2012 roku była szczególnym dniem dla mieszkańców Woli Przemykowskiej. W tym bowiem dniu miały miejsce dwa ważne wydarzenia: otwarcie po modernizacji  Domu Ludowego w Woli Przemykowskiej oraz spotkanie noworoczno-integracyjne związane z Dniem Babci i Dziadka.

Potwierdzeniem oddania do użytku Domu Ludowego w Woli Przemykowskiej było symboliczne przecięcie wstęgi przez Pana Mariana Zalewskiego – Wójta Gminy Szczurowa, Panią Iwonę Kalisz-Drewko – dyrektora szkoły, Pana Kazimierza Tyrcha – przewodniczącego Rady Gminy i sołtysa wsi Wola Przemykowska, Panią Monikę Raus – przewodniczącą Szkolnej Rady Rodziców, Pana Mariana Zagrodnik – przedstawiciela zebranych w Domu Ludowym Seniorów, przedstawicieli uczniów: Aleksandrę Tomaszek i Filipa Drytko.

Wszystkich zgromadzonych gości powitała Pani dyrektor Iwona Kalisz-Drewko składając serdeczne życzenia noworoczne oraz  zapraszając na program artystyczny przygotowany przez najmłodszych uczniów z klas 0-III pod kierunkiem nauczycieli Pani Joanna Kawiorskiej oraz Anny Kotniewicz.Następnie dla wszystkich zebranych zagrała i zaśpiewała Kapela Ludowa „Pastuszkowe Granie” ze Szczurowej prowadzona przez Vitalinę i Michała Pastuch.Wszystkie występy zostały zwieńczone gromkimi brawami. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

 

Źródło /tekst: SP Wola Przemykowska, zdj.: UG Szczurowa/

 
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019