ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2011-11-10


Biblioteka i świetlica w Zaborowie jak nowa

Zakończyły się prace modernizacyjne i remontowe prowadzone przez Gminę Szczurowa w pomieszczeniach świetlicy i biblioteki, mieszczącej się w budynku Domu Ludowego w Zaborowie.

W ramach przedmiotowego zadania wykonane zostały prace rozbiórkowe, remont i modernizacja pomieszczeń kotłowni, zakupiono i wymieniono piec centralnego ogrzewania, założono nowe kaloryfery Purmo i położono nowe panele podłogowe oraz płytki, jak również wymieniono stolarkę okienną, drzwi wewnętrzne i wykonano prace malarskie. Gruntownie przebudowano toalety wraz z wymianą białego montażu. Do wyremontowanych pomieszczeń zakupiono wyposażenie m.in. meble biblioteczne, stół bilardowy, wyposażenie pracowni plastycznej.

Świetlica i biblioteka po remoncie

Całość wykonanych prac finansowana była z budżetu Gminy Szczurowa oraz środków Stowarzyszenia Leader+, założonego wspólnie z sześcioma gminami, których siedziba znajduje się w Szczurowej.


Źródło
/UG Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019