ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2011-05-26


X MAŁOPOLSKI RODZINNY GWIAŹDZISTY ZLOT ROWEROWY

Miłe emocje przy pięknej pogodzie.
Po raz 10, a więc jubileuszowy raz odbył się w niedzielę 22 maja 2011 roku Małopolski Rodzinny Gwiaździsty Zlot pn.”Rowerem po zdrowie”.

W tym roku metę zaplanowano w pięknym ośrodku sportowo rekreacyjnym w Borku k. Rzezawy. Dzieci i młodzież miała możliwość korzystania z różnych atrakcji przygotowanych tego dnia dla uczestników rajdu. W rajdzie tym uczestniczyło 50 osób z takich miejscowości jak: Zaborów, Wola Przemykowska, Strzelce Wielkie Niedzieliska, Szczurowa, Wrzępia.

Oprócz różnych konkurencji sportowych była również loteria fantowa, występ orkiestry dętej z Rzezawy. W każdej konkurencji mieliśmy nagrodzonych przedstawicieli.

I tak przykład nam dał Pan Marian Zalewski Wójt Gminy Szczurowa, który w kategorii VIP-ów zajął II miejsce.

Dzieci nie chcąc być gorsze zajmowały w swoich dyscyplinach następujące miejsca:

Łukasz Barnacki I miejsce, a Paulina Wojnicka II miejsce w unihokeju, Wojciech Polich II miejsce w rzucie piłeczkami do celu, Karolina Stąsiek III miejsce w zbieraniu piłeczek na czas oraz opiekunowie Małgorzata Książek II miejsce w strzelaniu z bicza oraz Beata Komorowicz II miejsce w rzutkach do tarczy.

Pani Beata Komorowicz mogła być podwójnie zadowolona ponieważ tradycyjne losowanie rowerów, które jest bardzo emocjonujące sprawiło wylosowanie numeru, który posiadała właśnie pani Beata.

Nagrodę ufundował i wręczył Pan Marian Zalewski Wójt Gminy Szczurowa.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok tym bardziej, że impreza ta ma się odbyć w Szczurowej.

Serdecznie dziękujemy Prezesowi Spółdzielni Produkcyjno Handlowej w Szczurowej – Panu Zdzisławowi Nawrot za bezpłatny transport.


Źródło /Elżbieta Gądek, Robert Dzień/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019