ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2011-03-08


Dzień Kobiet w Rudy Rysiu

Niepowtarzalny program artystyczny w wykonaniu uczniów miejscowej szkoły podstawowej i młodzieży gimnazjalnej z Rudy Rysia, przygotowanych pod okiem pań: Reginy Łobody, Małgorzaty Strąg i Moniki Mularz wprost zachwycił licznie przybyłą publiczność.

Wszystkich zaproszonych na uroczystość z okazji Dnia Kobiet gości powitała Pani Maria Gaczoł, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Rudy Rysia.

Pan Wójt złożył wszystkim Paniom życzenia zdrowia, radości i aby na ich twarzach codziennie gościł uśmiech.

Do życzeń dołączył się Pan Kazimierz Tyrcha - przewodniczący Rady Gminy w Szczurowej, który dodatkowo osłodził Paniom święto i przyniósł ze sobą koszyk słodyczy oraz Pani Stanisława Klisiewicz - wiceprzewodnicząca Rady Gminy, jak również Pan Sołtys Rudy Rysia Józef Łoboda.

Pani Radna Władysława Wierdanek podziękowała gościom, organizatorom, sponsorom i występującej młodzieży, którzy przyczynili się do przygotowania tak wspaniałego wydarzenia. Wójtowi Gminy złożyła w imieniu wszystkich mieszkańców gratulacje zdobycia finałowej 10-tki najlepszych włodarzy w kraju i podziękowała za pomoc i wsparcie, jakie Pan Wójt udziela sołectwu Rudy Rysie.


Więcej  zdjęć !


Źródło /UG Szczurowa/
<<< wstecz


Październik 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019