ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2011-02-08


Przedszkole w Strzelcach Wielkich

W piątek, 28 stycznia w Przedszkolu w Strzelcach Wielkich zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością oczekiwały na zaproszonych gości. Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym. Mali aktorzy, wcielili się w bohaterów baśni Hansa Christiana Andersena pt. Królowa Śniegu.

Cała grupa przedszkolaków we wspaniałych strojach, prezentowała się doskonale na tle przepięknej scenografii. Na sali zapanowała wyjątkowa atmosfera. Dzieci bardzo przeżywały występ, ale swoje role odegrały wspaniale.

Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki dostały gromkie brawa od przybyłych gości, którzy nie ukrywali wzruszenia i zadowolenia. Nie obyło się bez pamiątkowych prezentów w postaci przepięknych kwiatów, wykonanych ręcznie, które wręczyły przedszkolaki swoim babciom i dziadkom.  

Do życzeń składanych Babciom i Dziadkom przez ich pociechy dołączyła się także Dyrekcja placówki Pani Marta Głąb oraz wychowawca grupy Pani Urszula Stec. Po oficjalnej części niecodzienni goście zaproszeni zostali na kawę, herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Źródło /Przedszkole Strzelce Wielkie/
<<< wstecz


Październik 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019