ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2011-02-02


Dzień Babci i Dziadka w szkole filialnej we Wrzępii

28 stycznia 2011 roku w szkole we Wrzępii zorganizowano Dzień naszych kochanych dziadków i babć.

 

Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Szczurowa oraz Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska. Uroczystość zainaugurowała kierownik szkoły składając wiele ciepłych serdecznych życzeń.

 Seniorzy z nutą uśmiechu obejrzeli występ swoich najmłodszych milusińskich, którzy z wielkim przejęciem śpiewali piosenki i recytowali wiersze przygotowane przez panią Danutę Laska. Rozbrzmiało głośne Sto lat, a każdy z Seniorów otrzymał misternie wykonane  pod kierunkiem pani Lucyny Łaptas laurki.

  

Wiele emocji dostarczyli członkowie Warsztatów Teatralnych prowadzonych prze Małgorzatę Klich wystawiając głęboki w treść spektakl pt. Dziewczynka z zapałkami. W rolę ubogiej dziewczynki wcieliła się żaneta Jopek, wzruszając obecnych na sali. I w dzisiejszym świecie nie brakuje takich dzieci, które oczekują pomocy, a świat albo otwiera dla nich serca, albo milczy jak głaz...

 

W końcu przyszedł czas na uciechy dla ciała, czyli poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Stoły były zastawione ciastami i przystawkami. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

 

Źródło /SP Wrzępia/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019