ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2010-12-13


Zabawa Andrzejkowa - w ramach realizowanego projektu

Realizacja projektu - „Tradycja otwarta na młodość”- Zmieniamy wizerunek Koła Gospodyń w Szczurowej i Rzezawie, skutecznie promujemy tradycje.


 

 

 

 

 

Od sierpnia br. Nadwiślańska Grupa Działania „E.O. Cenoma” realizuje dwuletni projekt mający na celu rozwój i pobudzenie do działania Kół Gospodyń ze Szczurowej i Buczkowa (gm. Rzezawa). Środki do realizacji zadania zostały pozyskane z Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
W miesiącu listopadzie zgodnie z harmonogramem została zorganizowana zabawa andrzejkowa, która odbyła się 27.11.2010 r. w Sali Tańca w Szczurowej. Organizatorem imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich ze Szczurowej oraz Nadwiślańska Grupa Działania „E.O.Cenoma”.
 


>> prezentacja projektu Koła Gospodyń Szczurowa i Buczków <<
dotychczasowe realizacje

  (do pobrania)

Po powitaniu  gości, gospodarzy i przedstawieniu scenariusza imprezy, V-ce Prezes NGD „E.O.Cenoma” – Grzegorz Zarych, na krótkiej prezentacji omówił cele realizowanego projektu, zakres jaki już został wykonany oraz przedstawił plany dotyczące kolejnych miesięcy związanych  z projektem.
Do zorganizowania imprezy przyczyniło się też Koło Gospodyń Wiejskich z Buczkowa, które razem z młodzieżą ze Świetlicy w Buczkowie przygotowało przedstawienie słowno- muzyczne. W trakcie przedstawienia młodzież przygotowała zabawy dotyczące wróżb andrzejkowych.
Na spotkaniu nie zabrakło  także  wójtów obydwu gmin: Szczurowej – Mariana Zalewskiego  i Rzezawy – Józefa Słoniny, którzy prócz oficjalnych przemówień, brali też udział w trakcie tradycyjnych wróżb.
 


 

W pięknej sali przy suto zastawionych stołach członkinie kół gospodyń z obu wiosek świetnie się bawiły do wczesnych godzin porannych.
 


Zapraszamy do galerii zdjęć !Źródło
/GCKCziS Szczurowa/
 
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019