ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2010-09-02


Uroczystości upamiętniające wybuch II Wojny Światowej

Tradycyjnie 1 września w naszej gminie obchody upamiętniające wybuch II Wojny Światowej rozpoczęły się od uroczystości na placu przed pomnikiem.

 


W trakcie ceremonii przedstawiciele Koła Kombatantów, Rady i Urzędu Gminy, Gminnego Centrum Kultury, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Związku Harcerstwa Polskiego, Krakowskiego Banku Spółdzielczego, Posterunku Policji oraz przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej, Publicznego Gimnazjum i Zespołu Szkół w Szczurowej złożyli wiązanki pod pomnikiem.

Swoją obecnością na uroczystych obchodach zaszczycił Poseł Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzej Sztorc.


Następnie po złożeniu wiązanek pod pomnikiem kombatanci, delegacje władz, młodzież i nauczyciele oraz przedstawiciele instytucji i zakładów pracy przeszli do Kościoła Parafialnego w Szczurowej na mszę świętą.
 

Po mszy świętej w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Szczurowej dla zaproszonych gości i młodzieży szkolnej, gimnazjaliści ze Szczurowej przygotowali akademię.

zapraszamy do galerii
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019