ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2010-08-30


Sala widowiskowa GCK w remoncie.

Od lipca br. trwa remont w pomieszczeniach Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej. 

  


 

Od lipca br. trwa remont w pomieszczeniach Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.  
"Remont sali widowiskowej z zapleczem sanitarno-socjalnym w budynku Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej”, bo taki tytuł nosi ta inwestycja, jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, działania Osi 3 - "Jakość życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej". Unia europejska przeznaczyła na ten cel środki w wysokości 60 % całości operacji, pozostałą część pochodzi z budżetu gminy.
 


Projekt przewiduje gruntowny remont sali widowiskowej z przebudową i powiększeniem sceny, wymianą kotar, wymianą oświetlenia, montażem nowoczesnych reflektorów scenicznych, odnowieniem parkietu, przygotowaniem pomieszczenia dla dźwiękowca i operatora oświetlenia, a co najważniejsze przystosowanie sali do występów estradowych przez zamontowanie systemu paneli dźwiękochłonnych na ścianach i suficie. Do remontu przewidziane jest też zaplecze sceniczne, gdzie pomieszczenia zostaną przebudowane na potrzeby szatni dla aktorów, wykonawców itp. Sala zostanie także doposażona w projektor multimedialny, ekran projekcyjny, szafki szatniowe, wieszaki.
Na piętrze budynku trwają prace związane z przystosowaniem pomieszczeń przeznaczonych na aneks kuchenny i toalety. Dzięki tej przebudowie powiększy się też sala konferencyjna, którą podnajmuje Stowarzyszenie Nadwiślańska Grupa Działania „E.O. CENOMA”.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019