ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2010-08-03


Puchar dla ORŁA Dębno

Rylovia okazała się bardzo gościna i w rozgrywkach o puchar im. Krzysztofa Habury zajęła IV miejsce. Zwyciężył Orzeł Dębno pokonując w finale 2:1 Andaluzję Rudy Rysie.


W dniu 25 lipca 2010 roku odbył się IX memoriał poświecony zmarłemu przed 8 laty zawodnikowi Klubu RYLOVIA - KRZYSZTOFOWI HABURA. W turnieju piłkarskim udział wzięły cztery drużyny:Orzeł Dębno, Wisła Grobla, Andaluzja Rudy Rysie oraz Rylovia Rylowa

Po losowaniu pierwsi na murawę boiska wybiegli zawodnicy Orła Dębno oraz Wisły Grobla. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando drużyny z Dębna która po końcowym gwizdku sędziego mogła sie cieszyć z awansu do finału. Orzeł Dębno pokonał 7:1 Wisłę Grobla.

Następnie na murawę wybiegły „jedenastki” Rylovii Rylowa oraz Andaluzji Rudy Rysie. Mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i sędzia zarządził rzuty karne. W tej loterii lepsi okazali się zawodnicy Andaluzji i to oni awansowali do finału pokonując Rylovie 4:3. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny występujące w tej samej klasie rozgrywkowej. Wisła groble pokonała Rylovie Rylowa 3:2 i to oni zajęli III miejsce w pucharze. Mamy nadzieje że ta przegrana była specjalną zagrywką zawodników Rylovii którzy już 8 sierpnia zmierzą się w swoim pierwszym meczu właśnie z Wisłą Groble i wtedy pokażą na co ich naprawdę stać. W meczu finałowym wystąpiła drużyna Orła Dębno występująca na co dzień w V lidze i Andaluzja Rudy Rysie występująca w A klasie. Mecz był bardzo emocjonujący i rozegrany naprawdę w szybkim tempie. Kiedy pod koniec meczu przy stanie 1:1 wszyscy zgromadzeni kibice myśleli że Andaluzja po raz drugi będzie wykonywała „jedenastki” żeby rozstrzygnąć mecz, zawodnicy Orła zdecydowali się na kolejną piękną akcję, którą zawodnik Orła Paweł Bernady zakończył strzałem z półwoleja zdobywając zwycięską bramkę.

 

Orzeł Dębno – Wisła Grobla 7:1

Rylovia Rylowa – Andaluzja Rudy Rysie 1:1 k. 3:4

Mecz o III miejsce: Rylovia – Wisła 2:3

Mecz o I miejsce: Orzeł – Andaluzja 2:1

 

Po turnieju przedstawiciele drużyn odebrali pamiątkowe puchary oraz piłki. Gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju.

Zapraszamy do galerii

/źródło: lksrylovia.futbolowo.pl/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019