ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2010-03-09


8 marca - Dzień Kobiet w Rudach Rysiu

Wręczenie kwiatów, poczęstunek i wspaniały program muzyczny i artystyczny. Tak Panie Rudy Rysia obchodziły 8-go marca „Dzień Kobiet” w ostatnią niedzielę.


8 marca - Dzień Kobiet
w Rudach Rysiu

 

 

Uroczystość rozpoczął występ Kapeli Ludowej „Pastuszkowe Granie”, a następnie Pan Wójt składając wszystkim Paniom życzenia zdrowia, radości, by na ich twarzach codziennie gościł uśmiech i aby każdy dzień był Dniem Kobiet, wręczył kwiaty na ręce Pani Marii Gaczoł – przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich z Rudy Rysia.


 

Przewodnicząca powitała wszystkich zebranych na uroczystości gości.

Do życzeń dołączył się Pan Kazimierz Tyrcha przewodniczący Rady Gminy w Szczurowej, który dodatkowo osłodził Paniom święto i przyniósł ze sobą koszyk słodyczy.
 

Występ młodzieżowej Kapeli Ludowej prowadzonej przez Państwa Witalinę i Michała Pastuchów spotkał się z gromkimi brawami.
 


 

Podobnie jak program artystyczny pod okiem Pani Reginy Łobody, Pani Marii Bodurka, Pani Moniki Mularz i Pani Małgorzaty Strąg przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Rudy Rysiu i miejscową młodzież.


Na zakończenie Pani Władysława Wierdanek podziękowała gościom, organizatorom, sponsorom i występującej młodzieży, którzy przyczynili się do przygotowania tak wspaniałego wydarzenia.
 


Źródło/UG Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019