ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2009-12-01


Gminne Świetlice znowu ruszyły

Zapraszamy do naszych placówek.


GMINNE ŚWIETLICE ZNOWU RUSZYŁY

Jak co roku w okresie zimowym na terenie gminy Szczurowa, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu uruchomiło swoje placówki jakimi są świetlice sezonowe. Do obecnie działających świetlic sezonowych w miejscowościach: Barczków, Dabrówka Morska, Kwików, Niedzielska, Rajsko, Rylowa, Strzelce Wielkie, Szczurowa – Włoszyn, Wrzępia, Wola Przemykowska – Zamłynie, Wola Przemykowska – Natków  , dołączyła nowo wybudowana świetlica w miejscowości Rząchowa. Swoje funkcjonowanie świetlice sezonowe rozpoczęły jak co roku z miesiącem listopad i będą działać aż do końca marca 2010 r.


W okresie zimowym tego typu placówki stają się nieodzownym miejscem spotkań oraz ośrodkami życia kultury dzieci i młodzieży szkolnej, gdzie każdy może coś znaleźć  dla siebie. Można tu zagrać w ping ponga, pograć w gry stolikowe, pooglądać programy telewizyjne, posłuchać muzyki lub spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. Oprócz tego że miło można spędzić tu czas, pełnią one również  funkcje wychowawcze, dydaktyczne oraz opiekuńcze w odniesieniu do dzieci i młodzieży. Ich głównym priorytetem  jest planowanie wolnego czasu, a także pomogają w planowaniu i w organizowaniu imprez okolicznościowych typu: mikołajki, dni babci i dziadka, walentynki, dzień kobiet. W świetlicach sezonowych dzieci i młodzież ma możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju konkursach plastycznych a także w zawodach sportowych w tenisie stołowych  i bilardzie.
Godziny funkcjonowania świetlic sezowowych w zakładce Świetlice sezonowe

 
Zapraszamy do naszych placówek !!!


Źródło
/GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Październik 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019