ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2009-07-20


IX Koncert Charytatywny

Po raz dziewiąty zagrali w Strzelcach Wielkich.

 


IX Koncert Charytatywny
w Strzelcach Wielkich

 

Kolejny koncert charytatywny w Strzelcach Wielkich z okazji uroczystości odpustowej ku czci Matki Bożej Szkaplerznej zgromadził tłumy. Na scenie, jak zwykle nie zabrakło znanych polskich wykonawców - wystąpili „Leszcze”, „Buenos Amigos” i „Toples”.

19 lipca niedzielne uroczystości rozpoczęła o godz. 11-ej suma odpustowa w intencji Parafian, Fundacji Parafii Strzelce Wielkie w Chicago, Twórców, Artystów, Dobrodziejów, Fundatorów, Sponsorów i Donatorów. Blok imprez i zabaw rozpoczął występ Orkiestry Dętej z Okulic, a następnie zespołu Buenos Amigos i zespołu Toples oraz gościnny występ Zespołu Pieśni i Tańca Niecieczanie.
 


 


Dodatkowymi atrakcjami, jakie organizatorzy przygotowali dla publiczności, były: Cyrk Clownów dla dzieci, loterie z nagrodami, specjały kulinarne i inne.
W roli gwiazdy wieczoru wystąpili „Leszcze”. Całość imprezy znakomicie poprowadził Łukasz Borkowski.
 


 


W gronie organizatorów koncertu znaleźli się: Komitet Budowy Kościoła w Strzelcach Wielkich, Parafia Rzymsko-Katolicka w Strzelcach Wielkich, Gmina Szczurowa przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, Starostwo Powiatowe w Brzesku, Rada Sołecka Strzelec Wielkich, OSP ze Strzelec Wielkich, Strzelec Małych, Dąbrówki Morskiej i Wrzępii.

Imprezę zakończono widowiskiem podniebnym - pokazem sztucznych ogni.


Zapraszamy do galerii !!!

 

Źródło /UG Szczurowa/
<<< wstecz


Październik 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019