ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2009-06-16


Wyścig Kolarski wystartował

Ponad 60 kolarzy wystartowało w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim.

Ogólnopolski Wyścig Kolarski
o “Nadwiślańską Wstęgę”
Szczurowa 2009



Wyścig odbył się w ubiegłą niedzielę i prowadził ze Szczurowej przez Rząchową, Górkę, Kwików, Zaborów do Szczurowej. Trasa okrężna liczyła 52,5 kilometra (3 x 17,5 km).


Ogólnopolski  Wyścig Kolarski organizowany był przez Małopolski Związek Kolarski w Krakowie we współpracy z Gminą Szczurowa i Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej oraz pod patronatem medialnym Telewizji Kraków.



Prawo startu w wyścigu mieli zawodnicy posiadający aktualną licencję MASTERS na 2009 rok. Wyścig rowerowy został przeprowadzony w kat. I, II, III, IV, V, zgodnie z przepisami MZKOL, a zawodników obowiązywały przepisy ruchu drogowego. W wyścigu udział wzięli zawodnicy z całej Polski.







Organizatorzy poprzez tego typu imprezy chcą nie tylko promować turystycznie gminę, ale przede wszystkim stawiają sobie za cel popularyzację kolarstwa na terenie gminy Szczurowa.





I miejsce i zwycięskie puchary oraz nagrody rzeczowe (opony do profesjonalnych rowerów szosowych) odebrali z rąk organizatorów następujący zawodnicy:

· Kategoria 0 (18-29 lat) – Artur PRZYDZIAŁ z klubu WELTUR

· Kategoria I (30-39 lat) – Piotr SZCZEPANIK z Rzeszowa

· Kategoria II (40-49 lat) – Robert KOZDROWICKI z Przemyśla

· Kategoria III (50-59 lat) – Kazimierz KORCALA z KKCIM SMOK

· Kategoria IV (60-69 lat) – Henryk JANUSZEK z KTC KIELCE

· Kategoria V (70 lat i wzwyż) – Stefan KOWALCZYK z BTC Busko Zdrój


Dla pozostałych zawodników poszczególnych kategorii wiekowych za miejsca od 1 – 6 sponsorzy ufundowali nagrody specjalne oraz puchary, statuetki i dyplomy.

W imieniu organizatorów dziękujemy sponsorom za finansowe wsparcie imprezy:

 * Firmie przewozowej P. Jaceka Króla - Strzelce Małe
 * Firmie przewozowej P. Krzysztofa Krupy - Strzelce Wielkie
 * Firmie PARTNER P. Romana Hebala i Józefa Piotrowskiego - Szczurowa
 * Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego P. Zbigniewa Chabury - Rylowa
 * Zakładowi Inżynieryjno-Budowlanemu HAS-BUD P. Henryka Stąk - Jasień


Szczegółowe wyniki poszczególnych kategorii:


PROTOKÓŁ
Kategoria III
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIGU KOLARSKIEGO
  „O NADWIŚLAŃSKĄ WSTĘGĘ” W DNIU 14 CZERWCA 2009R. SZCZUROWA

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    ADRES/KLUB    CZAS
1. KAZIMIERZ KORCALA    KKCIM SMOK    01.24.24
2. JÓZEF OLCHAWA    WLKS KRAKUS    01.24.24
3. KAZIMIERZ STOPA    PRZEM.TOW. CYKL. PRZEMYŚL    01.25.40
4. STANISŁAW CZAJA    BBC CZAJA DĘBICA    01.25.40
5. ANDRZEJ KUKUŁKA    NIESTOWARZYSZONY    01.27.10
6. STANISŁAW DYMEK    NIEST. DĘBICA    01.27.10
7. ANDRZEJ SZCZEPANIK    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    01.33.48
8. JACEK WÓJTOWICZ    NIEST. DĘBICA    01.33.48
9.   ADAM KŁĘBCZYK    NIEST. NOWY SĄCZ    01.33.48
10. ZBIGNIEW PALUCH    NIESTOWARZYSZONY    01.33.48
11. KAZIMIERZ RUSIN    TARNÓW                             01.33.48
12. MARIAN OPYRCHAŁ    KKCIM SMOK    01.35.11
13. ZDZISŁAW REJZA    KLTC KONIN    01.35.11
14. MIROSŁAW KUTEK    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    01.35.11
15. ZBIGNIEW FRYCZEK    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ
16. TADEUSZ KONAPEK    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ
17. JERZY BOROWICZ    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ

PROTOKÓŁ
KATEGORIA IV
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIGU KOLARSKIEGO
„O NADWIŚLAŃSKĄ WSTĘGĘ” W DNIU 14 CZERWCA 2009R. SZCZUROWA

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    ADRES/KLUB    CZAS
1    HENRYK JANUSZEK    KTC KIELCE    01.30.40
2    JERZY KRUK    KTC KIELCE    01.30.40
3    LECH HIŃCZA    KTC KIELCE    01.30.40
4    STANISŁAW BOGDAN    NIESTOWARZYSZONY    01.30.40
5    RYSZARD CHUDYKOWSKI    TTC TORUŃ    01.30.40
6    FRYDERYK BODZIOCH    BTC BUSKO ZDRÓJ    01.31.42
7    BRONISŁAW KUCYBAŁA    LZS PIŃCZÓW    01.31.42
8    JÓZEF MAGDA    KKCIM SMOK    01.35.00
9    STANISŁAW KWIECIEŃ    NIESTOWARZYSZONY    01.35.00
10    BOGUSŁAW FORTUNA    LZS PIŃCZÓW    01.35.00
11    STEFAN WÓJCIK    NIESTOWARZYSZONY    01.35.00
12    FRYDERYK TRYBULEC    NIESTOWARZYSZONY    01.35.00
13    STANISŁAW GROMALA    NIESTOWARZYSZONY    01.40.20
14    LUCJAN KUSAK    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    01.40.20
15    STEFAN NAHAJOWSKI    USTRZYKI DOLNE    NIEUKOŃCZYŁ
16    LUCJAN WÓJCIK    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ
17    KAZIEMIERZ PIETRYK    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ
18    MARIAN JACH    ROLMET KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ


PROTOKÓŁ
KATEGORIA V
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIGU KOLARSKIEGO
  „O NADWIŚLAŃSKĄ WSTĘGĘ” W DNIU 14 CZERWCA 2009R. SZCZUROWA

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    ADRES/KLUB    CZAS
1    STEFAN KOWALCZYK    BTC BUSKO ZDRÓJ    01.35.11


PROTOKÓŁ
KATEGORIA II
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIGU KOLARSKIEGO
  „O NADWIŚLAŃSKĄ WSTĘGĘ” W DNIU 14 CZERWCA 2009R. SZCZUROWA

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    ADRES/KLUB    CZAS
1    ROBERT KOZDROWICKI    PRZEMYŚL PTC    01.21.01
2    KAZIMIERZ ZIEMIANEK    WLKS KRAKUS    01.23.11
3    PIOTR ŚLIWA    KKCM KRAKÓW    01.23.11
4    JERZY ROSA    BUKOWNO    01.23.11
5    ALFRED URBAN    CTC CZĘSTOCHOWA    01.23.11
6    RYSZARD TROCIŃSKI    RYBNIK    01.24.18
7    JAN BEMBENEK    PRZEMYŚL PTC    01.24.18
8    JACEK ZALEWSKI    STC NOWY SĄCZ    01.26.32
9    WOJCIECH MOLENDOWICZ    BOBOWA    01.26.32
10    ROBERT MAKIEŁA    KAZIMIERZA WIELKA    01.35.04
11    ADAM AUGUSTYN    KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ
12    JERZY WILK    KAZIMIERZA WIELKA    NIEUKOŃCZYŁ
13    SŁAWOMIR WAŁĘGA     TARNÓW    NIEUKOŃCZYŁ


PROTOKÓŁ
KATEGORIA I
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIGU KOLARSKIEGO
„O NADWIŚLAŃSKĄ WSTĘGĘ” W DNIU 14 CZERWCA 2009R. SZCZUROWA

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    ADRES/KLUB    CZAS
1    PIOTR SZCZEPANIK    RZESZÓW    01.24.18
2    MICHAŁ ŁADNIAK    ELP I S LUBLIN    01.26.32
3    ŁUKASZ GĄDZIK    ROLMET    01.26.32
4    PIOTR OLEWICZ    BTC BUSKO ZDRÓJ    01.40.30


PROTOKÓŁ
KATEGORIA 0
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIGU KOLARSKIEGO
  „O NADWIŚLAŃSKĄ WSTĘGĘ” W DNIU 14 CZERWCA 2009R. SZCZUROWA

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    ADRES/KLUB    CZAS
1    ARTUR PRZYDZIAŁ    WELTUR    01.23.11
2    MACIEJ WEREMCZUK    WELTUR    01.24.18
3    NIKITA BOLDIN    ZDANÓW    01.24.18
4    ANDRZEJ JAROSZ    NAWOJOWA    01.25.32
5    KAMIL KACZMARSKI    RZESZÓW    01.25.32
6    PIOTR IWAN    SZYNWAŁD    01.25.32
7    RAFAŁ JONIK    KROSNO    01.25.32
8    BOGUSŁAW WIELGOS    BŁAŻOWA    01.26.40
9    BARTŁOMIEJ CZYŻ    WLKS KRAKUS     01.26.40
10    ALEKSANDER DOBROWOLSKI    STC NOWY SĄCZ    01.35.04

Źródło/UG Szczurowa/



<<< wstecz


Wrzesień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019