ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2009-02-16


Ferie 2009 w gminie Szczurowa

Zapraszamy do naszych placówek na terenie gminy.


Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zaprasza do świetlic i bibliotek, które w ferie proponują czynny wypoczynek. W pierwszym tygodniu w planie są turnieje tenisa stołowego w każdej miejscowości, gdzie działają świetlice. W miejscowościach Rudy Rysie, Uście Solne, Rajsko, Szczurowa, Rylowa, Dołęga, Zaborów, Pojawie proponujemy także zawody bilardowe o miano mistrza wsi.


W drugim tygodniu Dom Kultury w Szczurowej zaprasza do udziału w Zawodach Tenisa Stołowego o miano Mistrza Gminy w dwóch kategoriach: do lat 12 i pow. 12 lat. Zwycięzcy bilardowych rozgrywek poszczególnych wsi będą mieli możliwość udziału w Turnieju Bilardowym dziewcząt i chłopców, w którym wyłonieni zostaną Mistrzowie Gminy.


W trakcie ferii zapraszamy także do naszych placówek w miejscowościach Uście Solne, Dołęga, Wola Przemykowska „Średnia”, Wola Przemykowska- Natków, Wola Przemykowska – Zamłynie, Pojawie gdzie można skorzystać min. z komputerów i zasobów internetowych. Zapraszamy też do Centrum Kształcenia w Szczurowej i do Gminnego Centrum Informacji w Zaborowie, w których to można poszusować po sieci internetowej, zagrać w gry sieciowe, czy zapoznać się z bazą programów multimedialnych. Świetlica w Szczurowej zaprasza chętnych w każdą środę na spotkania w Klubie Wolontariuszy, w czwartek proponuje warsztaty z psychologiem, a w sobotnie popołudnie zachęca  do zajęć plastycznych.

GCKCziS Szczurowa
<<< wstecz


Październik 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019