ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2008-12-22


Czas wolny w sezonie zimowym

Świetlice w większości wsi

Czas wolny w sezonie zimowymPod organizacyjnym parasolem Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu  ze Szczurowej uruchomiono świetlice sezonowe, działające w okresie zimowym.
- Od lat przywiązujemy dużą wagę do zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży – twierdzi dyrektor GCK Grzegorz Zarych. – Dlatego staramy się otwierać świetlice w większości wsi, gdzie można spędzić czas pod nadzorem pracowników, spotkać się ze znajomymi, posłuchać muzyki, korzystać z dostępnych gier, uczestniczyć w organizowanych zabawach i turniejach, poznać różne formy działalności artystycznej. Część spośród tych świetlic jest wyposażona w komputery z łączami internetowymi.W tegorocznym sezonie zimowym świetlice poprowadzą: Małgorzata Pluszewska (Rudy Rysie), Alicja Czosnek (Niedzieliska), Natalia Policht (Wrzępia), Maria Gajos (Wola Przemykowska – Zamłynie), Danuta Wilk (Wola Przemykowska –Natków), Irena Gawęda (Rajsko), Michał Cieśla (Rylowa), Magdalena Moskal (Szczurowa – Włoszyn), Dominika Grzywińska (Górka), Dorota Daniel (Strzelce Wielkie), Angelika Kłyś (Barczków). Ponadto za całoroczną działalność świetlicy w Pojawiu i zespołu folklorystycznego „Pojawianie’’ odpowiedzialna jest Maria Cierniak.
W Szczurowej nadzór nad stała świetlicą ma Grażyna Tylka. Biblioteko – świetlice działają w Zaborowie (Jolanta Czachor), Woli Przemykowskiej (Jolanta Gwóźdź), Dołędze (Ewa Czuj) i Uściu Solnym (Sylwia Gadowska). Nad funkcjonowaniem Gminnego Centrum Informacji w Zaborowie, uruchomionego za pieniądze pozyskane z Ministerstwa Gospodarki, czuwają Weronika Gwóźdź i Damian Zając, a nad centrum Kształcenia w Szczurowej , Finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego – Elżbieta Solak i stażysta Mateusz Czachor.

/GCKCziS Szczurowa/<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019