ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2008-10-20


Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w sali widowiskowo-sportowej Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyło się spotkanie władz samorządowych z dyrektorami, nauczycielami szkół i przedszkoli funkcjonujących na terenie gminy, emerytowanymi dyrektorami, przedstawicielami związków zawodowych i pracownikami administracyjnymi.


Docenieni za trud

Uroczystość uświetnił występ uczniów ze Szkółki Muzykowania Ludowego „Pastuszkowe Granie”, prowadzonej przez Państwo Witalinę i Michała Pastuchów, nauczycieli szkoły podstawowej i gimnazjum w Szczurowej.Dzień ten był doskonałą sposobnością do złożenia życzeń dla kadry pedagogicznej, ale też okazją, aby wyrazić wdzięczność za trud, jakiego się podejmują, aby dobrze przygotować dzieci i młodzież do dorosłego życia.Wójt Gminy wręczył dyrektorom nagrody za prowadzoną działalność dydaktyczno – wychowawczą, opiekuńczą oraz za realizację różnorodnych zadań statutowych szkoły.Słowa podziękowania skierowano do dyrektorów szkół, którzy przyczynili się do pozyskania dodatkowych środków finansowych na poszerzenie oferty edukacyjnej w kierowych szkołach wraz z gratulacjami wytrwałości w realizacji zaplanowanych zadań. Listy gratulacyjne wraz z nagrodami otrzymały Panie Alina Oleksy (Szkoła Podstawowa w Szczurowej), Dorota Jaszczowska (Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich), Agnieszka Słowik (Szkoła Podstawowa w Uściu Solnym), Joanna Ozorka – Krawczyk (Publiczne Gimnazjum w Zaborowie) oraz Pan Mieczysław Chabura (Szkoła Podstawowa w Zaborowie).
Ponadto wręczył adresy okolicznościowe wicedyrektorce PG w Szczurowej Pani Lucynie Gut za przygotowanie uczennicy do małopolskiego konkursu z języka polskiego, gdzie zajęła II miejsce w etapie wojewódzkim oraz Państwu Witalinie i Michałowi Pastuchom za prowadzoną działalność w zakresie kultywowania tradycji ludowych i prowadzenie szkółki muzykowania ludowego.Podziękowanie skierowano również do dyrektorki Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach Pani Anny Gofron, która zdecydowała się odejść na emeryturę.

Źródło /UG Szczurowa/<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019