ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2008-07-23


Wielki Koncert Charytatywny

Charytatywnie w Strzelcach Wielkich

W niedzielę 20 lipca br. na strzeleckich błoniach odbył się ósmy już Wielki Koncert Charytatywny na rzecz nowo wybudowanego kościoła ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Strzelcach Wielkich.

Niedzielne uroczystości rozpoczęły się mszą odpustową o godzinie 11-ej. Cztery godziny później blok imprez i zabaw rozpoczął występ zespołów dziecięcych, a następnie występ Agaty Werner z zespołem. Pomiędzy występami odbył się pokaz ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku. Do Strzelec Wielkich na pokaz motocyklowy zjechali także motocykliści z Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów WATAHA.

Zaproszenie do koncertu przyjęli również zespół Discopolo & Dance „FOCUS”, BRACIA Cugowscy, a w roli gwiazdy wieczoru wystąpił SZYMON WYDRA z zespołem CARPE DIEM.

Całość znakomicie poprowadził znany nam już z poprzedniej edycji koncertu Ireneusz BIELENINIK.

Podczas festynu organizatorzy zadbali o to, aby przybyłym na imprezę do Strzelec mieszkańcom i tłumom gości nie zabrakło licznych atrakcji, loterii z nagrodami, specjałów kulinarnych i dobrej zabawy.

Imprezę zakończono widowiskiem podniebnym - pokazem sztucznych ogni.

zapraszamy do naszej galerii

Źródło /UG Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019