ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2008-06-02


7-mki piłkarskie

W Szczurowej w ostatnim turnieju w ramach Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się turniej piłki nożnej pt: „7-mki piłkarskie”. Wzięły w nich udział wszystkie szkoły z terenu gminy.


Powtórzyli sukces z hali


Bezkonkurencyjni w zawodach, które rozegrano systemem „każdy z każdym” okazali się młodzi piłkarze ze Szczurowej wygrywając wszystkie mecze i zdobywając komplet punktów. II miejsce zajęła szkoła z Niedzielisk a III SP Zaborów.W dalszej kolejności znalazły się SP Strzelce Wielkie, SP Uście Solne i SP Wola Przemykowska.  W zawodach powiatowych, które odbyły się w Czchowie nasi reprezentanci powtórzyli sukces z zawodów halowych i zajęli II miejsce przegrywając w finale z SP Kąty 0:1.Wcześniej w półfinale zremisowali z SP Jurków 0:0 ale zdecydowanie lepiej wykonywali rzuty karne wygrywając je 3:0. W swojej grupie zajęli I miejsce wygrywając z SP Biadoliny Szlacheckie i SP Uszew 1:0 oraz przegrywając z Czchowem 1:0.

Skład drużyny:
Caban Dariusz, Babicz Kamil, Pawula Tomasz, Mordarski Dominik, Cieśla Damian, Kopacz Konrad, Gofron Dariusz, Maj Tomasz, Klich Jarosław, opiekun Robert Dzień.Źródło /UG Szczurowa/<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019