ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-12-02


„ANDRZEJKOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW” JUŻ ZA NAMI !

W dniu 27 listopada 2019r. w Dworze Kępińskich siedzibie Gminnej Biblioteki  w Szczurowej  odbył się „ANDRZEJKOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW” dla dzieci z terenu Gminy Szczurowa. Bal odbył się w dwóch grupach, pierwsza dla dzieci do 7 lat i druga dla dzieci od 7 do 12 lat.  W balu udział wzięli również Pan Zbigniew Moskal – Wójt Gminy Szczurowa, Marek Biernat – Przewodniczący Rady Gminy Szczurowa, Pani Monika Giemza sołtys miejscowości Szczurowa oraz Szymon Witek – Dyrektor GCKCziS w Szczurowej, za których obecność serdecznie dziękujemy. Podczas wspólnej zabawy prócz tańców wróżono, jak to przystoi w Andrzejkowy wieczór, odbyły się  konkursy: na rozpoznanie za pomocą dotyku przedmiotu ukrytego pod przykryciem, na szybkość zjedzenia jabłka, zabawa z krzesłami i wiele innych konkursów, w których dzieci chętnie brały udział. Odbył się również konkurs dla obecnych na zabawie rodziców, w którym mamy miały za zadanie rozpoznać z zawiązanymi oczami swoje dziecko, wcześniej przebrane w inny strój. Wszyscy uczestnicy Balu zostali docenieni za wspaniałe przebrania, od bajkowych postaci: księżniczek, królewiczów, zwierząt do postaci ze współczesnych komiksów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wszystkie dzieci biorące udział w Balu mogły skorzystać z poczęstunku składającego się ze słodyczy, owoców i napoi. „ANDRZEJKOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW” trwał pięć godzin, a wszyscy uczestnicy przy wyjściu wyrażali wielkie zadowolenie ze wspaniałej zabawy oraz chęć uczestnictwa w kolejnych tego typu spotkaniach.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce STOWARZYSZENIA „AKTYWATOR”,  za wsparcie finansowe na pokrycie kosztów organizacyjnych „ANDRZEJKOWEGO BALU PRZEBIERAŃCÓW”.

 

>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<ŹRÓDŁO: GBP w Szczurowej
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019