ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-08-29


Pożegnanie lata w Uściu Solnym

W dniu 24 sierpnia 2019 roku na rynku w Uściu Solnym odbył się Piknik Rodzinny-Pożegnanie Lata. Imprezę plenerową zorganizowało Sołectwo Uście Solne wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną z Uścia Solnego i Kołem Gospodyń Wiejskich „Uścianeczki”. Oferta programowa zawierała gry i zabawy dla najmłodszych przygotowane przez pracowników Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.
 

 

 

 

 

 

 

 

W trakcie pikniku odbyła się również loteria fantowa dla dzieci którą przeprowadził Przewodniczący Rady gminy Pan Marek Biernat wraz z Panią Sołtys Barbarą Sadkowską,, natomiast Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Uścianeczki” zadbały o uczestników częstując pyszną regionalną grochówką oraz ciastami i innymi smakołykami.

 

 

 

 


Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycił Nas pan Szymon Witek Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu który wcielił się również w rolę konferansjera zasypując uczestników pytaniami oraz rozmową umilając przy tym mieszkańcom czas.

 

 

 

 

 


Po zakończonym pikniku odbyła się zabawa taneczna dla dorosłych pod chmurką która przebiegała w kulturalnej atmosferze aż do późnych godzin nocnych. Na płycie rynku przy muzyce którą serwował DJ mieszkańcy Uścia Solnego oraz przybyli goście stworzyli miłą muzyczną atmosferę.

 

 

 

 


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wójtowi gminy Szczurowa Panu Zbigniewowi Moskalowi, Gminnemu Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej oraz Nadwiślańskiej Grupie Działania „E.O CENOMA” za pomoc przy organizacji Pikniku. Spotkał się on z bardzo pozytywną oceną mieszkańców Uścia Solnego którzy czekali 8 lat na podobną imprezę w Uściu Solnym.

Pan Przewodniczący Rady Gminy Marek Biernat pragnie serdecznie podziękować wolontariuszom, którzy w liczbie 30 osób w niedzielę pojawili się społecznie aby posprzątać cały rynek. Zrobiliśmy to wszyscy razem ponieważ radość z dobrej zabawy może być również połączona z pracą społeczną. Dziękujemy !

 

 

>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<

 

Marek Biernat
Przewodniczący Rady Gminy Szczurowa

foto: UG Szczurowa, Marek Biernat
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019