ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-08-06


Fotorelacja z Pikniku Rodzinnego w Zaborowie

W ubiegłą niedzielę , tj. 4 sierpnia 2019 roku, w Centrum Wsi Zaborów,  odbył się Piknik Rodzinny z okazji  200-lecia Parafii Zaborów. Podczas pikniku został zorganizowany turniej wsi, w którym wzięli udział przedstawiciele 4 sołectw: Zaborowa, Dołęgi, Pojawia i Kwikowa.
 

 


Zawodnicy rywalizowali między innymi w  rozgrywkach w piłkę siatkową, gdzie zwycięzcą okazali się  mieszkańcy Zaborowa.
Przeprowadzono szereg różnych wesołych konkurencji, takich jak mistrzostwa sołtysów w ubijaniu piany, czy rzut gumowcem. Podczas ich rozgrywania radości i wesołych sytuacji było co niemiara, a właśnie o to chodziło organizatorom, których założeniem była dobra zabawa i integracja środowisk sołeckich z gminy Szczurowa.
Najlepszym zawodnikiem w ubijaniu piany okazał się Pan Wójt - Zbigniew Moskal oraz  Pani Agnieszka Latuszek – sołtys wsi Kwitów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Impreza zgromadziła również  smakoszy tradycyjnych potraw. Koła Gospodyń Wiejskich z  Zaborowa, Dołęgi, Kwikowa i Pojawia przygotowały barwne, bogate stoiska, na których można było znaleźć dziesiątki wspaniałych potraw (m.in. zupy, pierogi, przekąski, ciastka i ciasta).

 

 

 

 


Organizatorzy nie zapomnieli  również  o najmłodszych uczestnikach turnieju, dla których przygotowali dmuchane zjeżdżalnie oraz szereg zabaw i gier prowadzonych przez Animatorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas przedsięwzięcia przeprowadzono również loterię fantową, a o godz. 21:00 odbył się pokaz laserów. 

 

 

 

>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Czerwiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019