ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-06-13


Gmina Szczurowa w obiektywie

Ochotnicza Straż Pożarna w Górce rozpoczyna realizację projektu „Gmina Szczurowa w obiektywie – wydanie publikacji promujących walory kulturowe, przyrodnicze i historyczne Gminy Szczurowa na tle działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Górce”. Celem projektu jest promocja zasobów lokalnego dziedzictwa historycznego i kulturowego oraz zaangażowanie lokalnych społeczności w życie kulturalne regionu. Realizacja projektu obejmie zbieranie materiałów i zdjęć oraz przeprowadzenie rozmów w lokalnych środowiskach, a następnie opracowanie i przygotowanie publikacji promujących zasoby dziedzictwa Gminy Szczurowa. Projekt realizowany jest we współpracy z Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.

Zadanie jest współfinansowane przez Nadwiślańską Grupę Działania „E.O. CENOMA”.Koordynator projektu
Piotr Mikuś
<<< wstecz


Czerwiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019