ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-04-19


Pierwszy numer nowego gminnego kwartalnika pn."NASZA GMINA Biuletyn Informacyjny Gminy Szczurowa"

Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Czytelnicy !

Jesień 2018 r. była dla gminy Szczurowa okresem wielkich zmian - rozpoczęciem nowego etapu w jej rozwoju. Nadeszła wiosna, a wraz z nią kolejne zmiany. Z przyjemnością oddaję w Państwa ręce pierwszy numer nowego gminnego kwartalnikapn. ,,NASZA GMINA Biuletyn Informacyjny Gminy Szczurowa”. Za nami pracowite miesiące - wiele się wydarzyło, o czym przeczytacie Państwo na łamach pisma. 
 
Zachęcam do lektury przygotowanych przez nasz zespół redakcyjny artykułów, w których znajdą Państwo informacje o nowościach w samorządzie gminnym, aktualności, relacje z ostatnich wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz wieści ze szkół i przedszkoli. Przydatne informacje zostały zamieszczone w zakładkach ,,Warto wiedzieć” i ,,Prawo lokalne”. Polecam również ,,Informacje z lądowiska”, aby mogli być Państwo na bieżąco z tym, co dzieje się na naszym lokalnym lotnisku. Z okazji Dnia Kobiet na rynku wydawniczym pojawiła się antologia, w której powstawaniu wzięła udział zaprzyjaźniona ze Szczurową, Agnieszka Opolska. Gorąco namawiam do przeczytania wywiadu z pisarką. 

 
 
 
Zapraszam do lektury !
 
 
Gazeta do pobrania w wersji elektronicznej
 
Funkcję redaktora naczelnego pełnię w ramach moich obowiązków na stanowisku Gł. Specjalista ds. projektów, promocji i organizacji imprez w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej. Kwartalnik pn. ,,NASZA GMINA Biuletyn Informacyjny Gminy Szczurowa” powstaje w ramach współpracy jednostek gminnych, mieszkańców oraz sympatyków gminy Szczurowa. Wydanie drugiego numeru planowane jest na lipiec 2019 r., dlatego już dzisiaj gorąco zachęcam do współpracy !
 
Elżbieta Solak
 
Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej
ul. Rynek 4, 32-820 Szczurowa
Gł. Specjalista GCKCziS
Dział projektów, promocji i organizacji imprez
 Kontakt:
tel. 14 632 09 59 lub tel. kom. 519 186 148<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019