ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-02-14


"Babciu, Dziadku- Kochamy Was"- Święto Babci i Dziadka w Zaborowie

Pod takim hasłem, dnia 5 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Zaborowie odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie uroczystości głos zabrał Dyrektor szkoły- Pan mgr inż. Mieczysław Chabura, który złożył wszystkim Seniorom życzenia zdrowia, szczęścia, długich lat życia i pociechy z wnuków. Podkreślił też, jak ważną rolę pełnią oni w wychowaniu swoich wnuków, a przyszłych pokoleń. Następnie głos zabrali zaproszeni na uroczystość goście: Pani Elżbieta Gądek- przedstawicielka Urzędu Gminy Szczurowa, która przybyła na spotkanie z ramienia Pana Wójta Zbigniewa Moskala oraz radny Pan Mariusz Antosz, którzy również złożyli Seniorom życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

 

 

 

 

 
Po wystąpieniu Dyrektora szkoły i zaproszonych gości odbyła się część artystyczna, którą przygotowali wraz ze swoimi wychowawczyniami: Beatą Nicpoń, Bogumiłą Grocholską, Agnieszką Boroń i Krystyną Giza uczniowie klas 0- III. Na część artystyczną złożyły się: polonez- taniec w wykonaniu uczniów z klas I- II, skecze, inscenizacje, przedstawienie „Kopciuszek”- wersja współczesna, piosenki i wiersze, w których wnuki składały swoim babciom i dziadkom życzenia zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Mali uczniowie z wielkim zaangażowaniem wcielali się w swoje role i najlepiej jak mogli przedstawili przygotowany przez siebie program artystyczny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Na zakończenie, po odśpiewaniu piosenki „Sto lat”, uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom drobne upominki w postaci serduszek. Podczas trwania uroczystości, przybyli Seniorzy mogli częstować się ciastem i herbatą, którą dla nich przygotowali rodzice uczniów klas 0- III. Uroczystość była bardzo udana, a mali uczniowie zadowoleni, że w tak piękny sposób mogli uczcić święto swoich babć i dziadków.

 

 


Bogumiła Grocholska, SP Zaborów
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019