ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-02-08


Spotkanie noworoczno - integracyjne połączone z Dniem Babci i Dziadka w Niedzieliskach

 
W dniu Święta Dziadka i Babci
od wnuków serdeczne życzenia-
niech się Wam spełnią Wasze marzenia.
Bo nie jest za późno na ten uśmiech na twarzy
płynący ze spełnienia marzeń.
 
31 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie noworoczno- integracyjne połączone z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Po mszy świętej odprawionej przez naszego księdza proboszcza w intencji Seniorów, zaproszeni goście udali się do Domu Ludowego, aby wysłuchać części artystycznej przygotowanej przez dzieci i młodzież szkolną.
 
Uroczystość została przygotowana przy współpracy szkoły z Urzędem Gminy Szczurowa, z Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu, Kołem Gospodyń Wiejskich, Wspólnotą Leśno- Gruntową wsi Niedzieliska oraz Radą Rodziców.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pani Dyrektor Katarzyna Mach powitała ciepłymi słowami wszystkie babcie i dziadków oraz zaproszonych gości: Panią Annę Gofron- byłą dyrektor szkoły, Panią Krystynę Budyn, Pana Mariusza Antosza- Przewodniczącego Komisji Ochrony Zdrowia, Oświaty, Opieki Społecznej, Kultury i Sportu, Pana Kazimierza Wróbla- Sołtysa wsi i Przewodniczącego Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego, księdza Józefa Masłonia, Panią Magdalenę Pawlik- Przewodniczącą Rady Rodziców oraz nauczycieli, rodziców i dzieci. Pan Kazimierz Wróbel, w imieniu Wójta Gminy Szczurowa i swoim własnym złożył serdeczne życzenia wszystkim Seniorom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zgromadzeni goście i rodzice wysłuchali ciepłych słów pod adresem babć i dziadków, a następnie obejrzeli występy grup dzieci: z oddziału przedszkolnego, klasy I-II oraz IV-VIII. Montaż słowno- muzyczny był przeplatany tanecznymi występami starszych uczniów. Interesujące i pełne uroku układy choreograficzne uświetniły całą imprezę. Na koniec uczniowie odśpiewali tradycyjne "Sto lat" i wręczyli swoim bliskim upominki. Spotkanie przebiegło w ciepłej atmosferze.
 
Dziękujemy serdecznie Panu Wójtowi Gminy Szczurowa oraz Prezesowi Wspólnoty Leśno- Gruntowej z Niedzielisk za ufundowanie poczęstunku, zaś paniom z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu imprezy.
 

 

SP Niedzieliska<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019