ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-02-04


Ferie z kręglami

W czasie ferii zimowych, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zorganizowało dwa wyjazdy do kręgielni dla dzieci z całej gminy. Wycieczki do Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się 18 oraz 21 stycznia. Większość uczestników po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Po zapoznaniu dzieci z przepisami oraz zasadami  gry przez instruktora, uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy.  Na początku rzuty były trochę niezdarne, nie tak łatwo było trafić kulą aby zbić kręgle. Zawodnicy choć podzieleni z różnych miejscowości potrafili się zintegrować, wspierać się nawzajem aby zdobyć jak najwięcej punktów. Podczas pierwszego wyjazdu wśród uczestników zostały rozegrane zawody. Powstały drużyny - Szalone Dziewczyny, Szybka kula, 12-nastki, oraz FC Barcelona. Zmagania przyniosły wiele emocji oraz radości. Wśród okrzyków szczęścia zwyciężyła grupa Szalone dziewczyny. Uczestnicy obu wycieczek wrócili bardzo zadowoleni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wyjazd służył ukazaniu aktywnych form spędzenia wolnego czasu, integracji uczestników, wspólnej zabawie oraz wpajania zasad fair play.

 

Małgorzata Jamrożek, GCKCziS Szczurowa
<<< wstecz


Czerwiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019