ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-12-17


Górka- zawsze na trasie Świętego Mikołaja

Ho, ho, ho. Czy są tu jakieś grzeczne dzieci? Dobrze znany wszystkim dzieciom głos rozległ się w korytarzu remizy OSP w Górce w piękne, zimowe niedzielne popołudnie, 9 grudnia 2018 r. wprawiając wszystkie zgromadzone wewnątrz bardzo grzeczne dzieci w ogromny zachwyt.
 
 


 


 


 


 


 
Święty Mikołaj, bo o nim mowa, przybył na zaproszenie również zawsze grzecznych góreckich strażaków. Jak co roku pojawił się w Górce z masą prezentów, które dostarczyć pomogły mu pracowite elfy. Długo oczekiwany niezwykły jegomość obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi upominkami i wywołał wiele uśmiechu na twarzach najmłodszych. 

 


 


 


 


 
Oczekiwanie na przybycie gościa wypełniło mnóstwo atrakcji. Wspaniałą atmosferę i świetną zabawę zapewniła animatorka, Pani Paulina Duda. Dzieci uczestniczyły w grach sprawnościowych, zabawach z chustą i muzyką, konkursach. Nie zabrakło również malowania twarzy i pląsów w basenie wypełnionym piłeczkami. Dziewczęta i chłopcy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Górki zajęli się rozprowadzeniem zaproszeń do wszystkich dzieci z Górki, Rząchowej i Kopaczy Wielkich  oraz aktywnie uczestniczyli w zabawie z dziećmi. Druhny i druhowie OSP Górka zadbali o przygotowanie sali i poczęstunku dla dzieci i rodziców. 

 


 


 


 


 


 


 


 
Podczas swojej wędrówki przez świat, Święty Mikołaj nigdy nie zapomina o Górce. Mamy nadzieję, że za rok ponownie do nas przybędzie. 
 
 


 


 
Ochotnicza Straż Pożarna w Górce serdecznie dziękuje Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, Panu Grzegorzowi Zarychowi, dziewczętom ze Stowarzyszenia Aktywator ze Szczurowej, a przede wszystkim Rodakom z Towarzystwa Ratunkowego Górka w Chicago za pomoc w realizacji imprezy.
 
 
 
 
Źródło /OSP Górka/<<< wstecz


Grudzień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019