ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2006-06-18


Gminny Przegląd Folklorystyczny

W niedzielne popołudnie Szkoła Podstawowa w Woli Przemykowskiej gościła miłośników folkloru w ramach Przeglądu Zespołów Folklorystycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów z terenu gminy Szczurowa

Gminny Przegląd Folklorystyczny
w Woli Przemykowskiej

W niedzielne popołudnie Szkoła Podstawowa w Woli Przemykowskiej gościła miłośników folkloru w ramach Przeglądu Zespołów Folklorystycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów z terenu gminy Szczurowa. Organizatorami imprezy była Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Przemykowskiej i Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.


   

zwycięstwo ubiegało się  osiem zespołów szkół gminnych w kategoriach dzeci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jury w składzie: Wiesława Hazuka (choreograf) i Stanisław Gurgul (choreograf) podkreśliło profesjonalność przygotowania uczestników, inwencję twórczą opiekunów, która przełożyła się na ciekawe układy choreograficzne, a  także zaangażowanie ze strony dzieci i młodzieży.
Przegląd odbywał się w plenerze przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Przemykowskiej. Wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali wyróżnienia. Fundatorem nagród Gmina Szczurowa.


<<< wstecz


Wrzesień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019