ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-08-17


V Piknik Rodzinny w Pojawiu

Dnia 5 sierpnia w Pojawiu odbył się cykliczny, już V Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Radę Sołecką, Ochotniczą Straż Pożarną, Stowarzyszenie KGW „Pojawianki” przy współpracy z GCKCziS w Szczurowej.
 
Impreza rozpoczęła się o godz. 14:00 meczem piłki nożnej pomiędzy drużynami: kawalerowie przeciwko żonatym. Mimo upału, doping kibiców dopomógł rozegrać mecz do końca i ze zwycięstwa cieszyła się drużyna żonatych panów.
 
Następnie impreza z boiska przeniosła się na scenę, gdzie wystąpił zespół folklorystyczny „Mali Pojawianie”, prowadzony przez Pana Stanisława Gurgula.


 


 


 


 


 


Młodzież pod kierownictwem Pani Marii Japa przygotowała występ kabaretowy oraz rozegrano konkurencje sprawnościowe dla dzieci, wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody ufundowane przez stowarzyszenie CENOMA.
 
Panie również pokazały sportową rywalizację, rozgrywając mecz piłki siatkowej pomiędzy drużynami: panny- mężatki (członkinie KGW). Mecz wygrały mężatki.


 
Będąc na pikniku nie sposób było przejść obojętnie obok stoiska KGW, gdzie serwowane były dania gorące, kawa oraz ciasto, druhowie ze straży smażyli kiełbaski na grillu.
 
Dzięki straży pożarnej z Górki, dla wszystkich a w szczególności dla dzieci był do dyspozycji także Quad, którym można było pokonać  trasę wzdłuż jeziorka i boiska, podczas jazdy próbnej.
 
Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli skorzystać ze zjeżdżalni oraz basenu z kulkami.
 
Impreza zakończyła się śpiewaniem pieśni w wykonaniu zespołu „Pojawianie”.
 
Mimo chwilowego załamania pogody, impreza pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, zarówno mieszkańców Pojawia jak i licznych Gości, jako miła, integracyjna, zabawa plenerowa przebiegająca w rodzinnej atmosferze.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019