ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-06-15


XVII Gwieździsty Rodzinny Zlot Rowerowy

Każdego roku, miłośnicy sportu jakim jest jazda na rowerze spotykają się na Gwieździstym Rodzinnym Zlocie Rowerowym „Rowerem po zdrowie”. Tegoroczna edycja zlotu zorganizowana została 19 maja 2018 r. z metą w Niepołomicach. Organizatorem tego wydarzenia, tradycyjnie było Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Zarząd Województwa Małopolskiego, a w tym roku również miasto Niepołomice.
 
Grupa  pięćdziesięciu czterech osób z terenu gminy Szczurowa udała się tego dnia do Niepołomic tj. parku przy Zamku Królewskim w Niepołomicach od strony Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa, by wspólnie z innymi miłośnikami dwóch kółek miło spędzić czas.

Po pokonaniu 40- sto kilometrowej trasy, dzielącej Szczurową od miejsca docelowego, można było wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, jak choćby rzut podkową, hula-hopem, strzały do punktowanej bramki, zgadywanka terenowa, cieszące się ogromną popularnością przeciąganie liny i mnóstwo innych.
Dla niektórych trasa jaką musieli pokonać była nie lada wyzwaniem, dlatego organizatorzy zatroszczyli się o posiłek regeneracyjny.
Tradycyjnym punktem programu był trójbój vip-ów- czyli zmagania gospodarzy gmin w różnego rodzaju kategoriach sportowych.

Na zakończenie, wylosowano rowery, które ufundowali wójtowie oraz burmistrzowe każdej gminy biorącej udział w zlocie.
WSZYSTKIM zwycięzcom w konkurencjach indywidualnych gratulujemy.

Gratulujemy wszystkim wygranym i zapraszamy za rok.

>> Zapraszamy do galeri zdjęć <<

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019