ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-12-04


Dzień Pluszowego Misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej

25 listopada jest obchodzony jako „Dzień Pluszowego Misia”, tak też i w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej uczczono tę maskotkę spotkaniem z przedszkolakami.
Przedszkolaki ze Szczurowej wraz ze swoją Panią Anetą Szot w dniu 24 listopada 2017r. przybyły do biblioteki świętować już 115 urodziny Pluszowego Misia, przynosząc ze sobą swojego pluszaka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na początku spotkania maluchy jednogłośnie nadały imię Misiowi maskotce biblioteki- Bartek, następnie opowiedziały o swoich zabawkach. Kolejnym punktem spotkania było czytanie bajek o misiach przez Teresę Klamka- kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczurowej, przeprowadzono pogadankę o przeczytanych bajkach i morałach z nich wynikających. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane zagadki rymowanki itp. Kolejną część spotkania stanowiły zajęcia animacyjne gry i zabawy ruchowe dla dzieci poprowadzone przez Panią Elżbietę Solak- głównego specjalistę z GCKCziS w Szczurowej. Każdy z uczestników otrzymał zabawkę wykonaną z baloników oraz słodycze. Na zakończenie spotkania dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Uwieńczeniem spotkania była wspólna fotografia uczestników spotkania, organizatorów oraz Misia Bartka autorstwa Pana Krzysztofa Wolszy pracownika GCKCziS w Szczurowej.
 
 
 
 
Teresa Klamka, Kierownik GBP w Szczurowej<<< wstecz


Listopad 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright© 2006-2016 Admin: grafik@szczurowa.pl